<<< back to page: 7e IMCA & 5e PAWC >>>

<<< terug naar pagina : 7e IMCA & 5e PAWC >>>

 

AGILITY IMCA SMALL INDIVIDUAL  Judge: Rick Molenkamp SCT 36 sec  MCT 55 sec          
                   
Startnr Handler Name Dog Breed Nation   time faults time faults total
1 48 Piepponen, Hanna Siiri Border Terrier Finland   35,75 0 0,00 0,00
2 80 Kelders-Ebben, Natasja Djoura Shetland Sheepdog The Netherlands   36,50 0 0,50 0,50
3 84 Lačňáková, Eva Orinka Shetland Sheepdog Czech Republic   36,66 0 0,66 0,66
4 77 Bonomelli, Chiara Rendy Mixbreed Italy   37,57 0 1,57 1,57
5 56 Postiferi, Roberto Penny Mixbreed Italy   38,97 0 2,97 2,97
6 50 Begali, Claudia Easy Mixbreed Italy   39,26 0 3,26 3,26
7 68 Tóth, Ágnes Gory Bergerac Schipperke Hungary   39,58 0 3,58 3,58
8 78 Kerman, Akiko Harry Mixbreed Japan   39,64 0 3,64 3,64
9 52 Ruijter-Hannema, Marjo Jente Shetland Sheepdog The Netherlands   39,66 0 3,66 3,66
10 57 Lehtomaa, Henriikka Linda Mixbreed Finland   39,80 0 3,80 3,80
11 53 Morteo, Giulia Lucky Mixbreed Italy   40,18 0 4,18 4,18
12 76 Németh, Balázs Tequila Jagd Terrier Hungary   40,38 0 4,38 4,38
13 66 Yrjänä, Minna Pika Dutch Smoushond The Netherlands   40,92 0 4,92 4,92
14 49 Rothermel, Martina Angel Parson Russell Terrier Germany   40,95 0 4,95 4,95
15 83 Penkl, Ági Snoopy German Miniature Spitz Hungary   42,47 0 6,47 6,47
16 59 Plötner, Renate Pina Mixbreed Germany   42,99 0 6,99 6,99
17 51 Koch, Melanie Milo Jack Russell Terrier Germany   43,83 0 7,83 7,83
18 75 Welten, Marja Tommie Mixbreed The Netherlands   43,84 0 7,84 7,84
19 60 Bullens, Marijke Guus German Pincher The Netherlands   38,99 1 2,99 7,99
20 58 Siegler, Szandra Csipszi Dachshund Hungary   44,32 0 8,32 8,32
21 73 Herrero, Mar Kira Miniatura Schnauzer  Spain   50,32 0 14,32 14,32
22 61 Honoré, Patricia Adi Jack Russell Terrier Belgium   54,43 0 18,43 18,43
23 74 Alku, Meri Kira Lowchen Finland   47,91 2 11,91 21,91
24 62 Zaglmann, Karin Cora Malteser Austria   47,69 3 11,69 26,69
25 69 Coene, Maaike Speedy Jack Russell Terrier Belgium   54,09 2 18,09 28,09
46 Pöllmann, Thomas Herbert Jack Russell Terrier Austria         Elim.
47 Fuksová, Jana Beibi Small Poodle Czech Republic         Elim.
54 Holluyn, Anneleen Acyro Shetland Sheepdog Belgium       MCT Elim.
55 Toncar, Gertrude Sunny Shih Tzu Austria       MCT Elim.
64 Marková, Monika Vinnie Shetland Sheepdog Czech Republic         Elim.
67 Gründler, Christel Rina Foxterrier Germany         Elim.
70 Králová, Adéla Rupione Shetland Sheepdog Czech Republic         Elim.
71 Ylinen, Eeva Xena Border Terrier Finland         Elim.
72 Koch, Melanie Sugar Jack Russell Terrier Germany         Elim.
79 Aranda, Salvador Bala Miniatura Schnauzer  Spain       MCT Elim.
81 Tóth, Csilla Pimpa Cavalier King Charles Spaniel Hungary         Elim.

 

AGILITY IMCA MEDIUM INDIVIDUAL  Judge: Rick Molenkamp SCT 40 sec  MCT 60 sec          
                   
Startnr Handler Name Dog Breed Nation   time faults time faults total
1 129 Ostarijas, Vinko Gala Mixbreed Slovenian   35,26 0 0,00 0,00
2 107 Alku, Meri Piippa Mixbreed Finland   36,05 0 0,00 0,00
3 122 Castagni, Michela Pluto Mixbreed Italy   36,60 0 0,00 0,00
4 105 Thijssen, Marjo Sep Mixbreed The Netherlands   36,95 0 0,00 0,00
5 120 Slezáková, Adriana Timy Mixbreed Czech Republic   37,04 0 0,00 0,00
6 97 Lissoni, Costanza Soia Mixbreed Italy   37,83 0 0,00 0,00
7 131 Broeders, Sharon Filan Shetland Sheepdog The Netherlands   38,53 0 0,00 0,00
8 95 Gründler, Lesly Pino Mixbreed Germany   40,19 0 0,19 0,19
9 104 Kostohris, Alfred Lucy Mixbreed Austria   40,46 0 0,46 0,46
10 115 Cassini, Sara Nutella Mixbreed Italy   41,48 0 1,48 1,48
11 99 Homolya, Iidikó Zizi Hungarian Puli Hungary   43,51 0 3,51 3,51
12 134 Szombati-Gile, Tamás Sherry Beagle Romania   43,64 0 3,64 3,64
13 111 Jonkers, Renée Max Parson Russell Terrier The Netherlands   36,74 1 0,00 5,00
14 117 Rosseau, Werner Blizzard Shetland Sheepdog The Netherlands   38,73 1 0,00 5,00
15 126 Hajduková, Lenka Daisy Mixbreed Czech Republic   39,25 1 0,00 5,00
16 108 Pancera, Antonio Blacky Mixbreed Italy   39,38 1 0,00 5,00
17 110 Biró, Zsófi Philip English Cocker Spaniel Hungary   39,47 1 0,00 5,00
18 113 Schovancová, Nikola Jessy Mixbreed Czech Republic   40,74 1 0,74 5,74
19 127 Grade, Klaudia Heinerle Border Terrier Germany   40,75 1 0,75 5,75
20 132 Szabó, Áron Fanni Beagle Hungary   43,12 1 3,12 8,12
21 102 Saucez, Pol Y'Gipsy Parson Russell Terrier Belgium   48,42 0 8,42 8,42
22 109 Moran, Robert Zig Border Collie Spain   49,54 0 9,54 9,54
23 103 Timolino, Silvia Niky Mixbreed Italy   39,99 2 0,00 10,00
24 96 Hrušková, Veronika Benny Mixbreed Czech Republic   45,68 1 5,68 10,68
25 112 Preyer-Bayer, Maria Strolchi Mixbreed Austria   52,95 0 12,95 12,95
26 114 Clercq, Stefan de Bunny Mixbreed Belgium   56,02 0 16,02 16,02
27 128 Schei, Eva Terry Mixbreed Italy   48,14 2 8,14 18,14
28 125 Holluyn, Anneleen Varese Shetland Sheepdog Belgium   48,53 2 8,53 18,53
29 118 Kovács, Dorottya Füles Mixbreed Hungary   49,37 2 9,37 19,37
30 133 Nagel, Michael Felix Mixbreed Germany   51,51 2 11,51 21,51
31 101 Haslinger, Cornelia Irmi English Cocker Spaniel Austria   55,14 2 15,14 25,14
98 Waal van der, Arie Ilva Dutch Kooikerhondje  The Netherlands         Elim.
100 Gomez Olalla, Ana Maria Nuca Mixbreed Spain       MCT Elim.
106 Őtvös, Szilvia Lisa Jagd Terrier Hungary         Elim.
116 Alvarez, Antonio Luna Face Shetland Sheepdog Spain         Elim.
119 Haberleitner, Marion Basko Mixbreed Austria         Elim.
121 Loche, Petra Ricarda Border Collie Germany         Elim.
123 Bree van, Diana Kinkajou Pyrenean Shepherd The Netherlands         Elim.
124 Stefl, Isabella Gina Mixbreed Austria         Elim.
130 Duran, Josep Aran Cocker Spaniel Spain         Elim.

 

AGILITY IMCA LARGE INDIVIDUAL  Judge: Peter Borsje SCT 51 sec  MCT 77 sec          
                   
Startnr Handler Name Dog Breed Nation   time faults time faults total
1 190 Peen, Rob Twister Border Collie The Netherlands   41,43 0 0,00 0,00
2 178 Mazzei, Davide Molly Mixbreed Italy   44,05 0 0,00 0,00
3 165 Pišt'ková, Radana Rose Border Collie Czech Republic   44,07 0 0,00 0,00
4 147 Kučerová, Martina Blackie Border Collie Czech Republic   44,13 0 0,00 0,00
5 170 Wit de, Sjun Ashley Border Collie The Netherlands   44,28 0 0,00 0,00
6 195 Loche, Petra Ashley Border Collie Germany   45,08 0 0,00 0,00
7 160 Sontrop, Walter Dice Border Collie The Netherlands   45,36 0 0,00 0,00
8 157 Nieder, Susanne Dana Belgian Groenendael Germany   45,76 0 0,00 0,00
9 148 Grefenstein, Mona Cleo Tervueren Shepherd Germany   46,24 0 0,00 0,00
10 176 Kochová, Irena Alf Border Town Border Collie Czech Republic   47,09 0 0,00 0,00
11 154 Murgui, Jose Lassie Mixbreed Spain   47,09 0 0,00 0,00
12 183 Řezničková, Ljuba Maya Mixbreed Czech Republic   47,35 0 0,00 0,00
13 155 Strynck, Koen Radjah Tervueren Shepherd Belgium   53,01 0 2,01 2,01
14 146 Baert, Kevin Max Mixbreed Belgium   53,55 0 2,55 2,55
15 162 Lajos, Bori Manó Mixbreed Hungary   54,15 0 3,15 3,15
16 180 Tóth, ágnes Néró Mixbreed Hungary   54,58 0 3,58 3,58
17 199 Felleg, Bernadett Spuri German Shorth Pointer Hungary   42,34 1 0,00 5,00
18 194 Kyllonen, Riitta Morris Mixbreed Finland   43,11 1 0,00 5,00
19 158 Aureli, Sara Olivia Mixbreed Italy   46,76 1 0,00 5,00
20 173 Macchiella, Laura Kira Mixbreed Italy   46,91 1 0,00 5,00
21 152 Tunders, Patrick Arco Belgian Malinois The Netherlands   47,06 1 0,00 5,00
22 186 Stefaniu, Calin Franzi Belgian Malinois Austria   48,53 1 0,00 5,00
23 161 Ruiz, Gabriel Flequi Border Collie Spain   49,00 1 0,00 5,00
24 145 Gärtner, Sabrina Heyko Border Collie Austria   49,99 1 0,00 5,00
25 156 Hasslinger, Cornelia Ylvie Mixbreed Austria   51,88 1 0,88 5,88
26 151 Grunder, Sascha Fellini Mixbreed Switzerland   58,37 0 7,37 7,37
27 150 Cumplido, Emilio Quira Golden Retriever Spain   54,96 2 3,96 13,96
28 181 Velzel, Jeannette Ker Border Collie Switzerland   51,45 3 0,45 15,45
29 166 Dewannemacker, Eddy Ziko Labrador Retriever Belgium   62,04 1 11,04 16,04
30 167 Martin, Karl Cecile Briard Austria   52,07 3 1,07 16,07
31 168 Ritter, Martin Luna Australian Shepherd Germany   52,48 3 1,48 16,48
32 174 Meisel, Eduard Sliva Australian Shepherd Austria   58,38 2 7,38 17,38
33 197 Tieber, Wolfgang Perfi Border Collie Austria   54,98 3 3,98 18,98
34 144 Pantis, Claudia Lassie Collie Romania   61,13 2 10,13 20,13
35 175 Dooremont, Anne Scott Border Collie Belgium   56,38 3 5,38 20,38
36 153 Pappné-Fejes, Zsuzsanna Griff Border Collie Hungary   52,12 4 1,12 21,12
37 191 Aranda, Salvador Dama Belgian Malinois Spain   59,33 3 8,33 23,33
38 163 Torregrosa, Antonio Iris Border Collie Spain   65,08 2 14,08 24,08
39 198 Riet, Kathleen van Buddy Border Collie Belgium   74,19 1 23,19 28,19
40 192 Ruiz, Gabriel Fly Border Collie Spain   70,21 3 19,21 34,21
185 Willemse, Wendy Genesis Cisco Border Collie The Netherlands         Elim.
182 Rech, Andrea Homer Mixbreed Italy         Elim.
193 Lovasco, Fabio Rugiada Mixbreed Italy         Elim.
177 Baumann, Marita Tempęte Tervueren Shepherd Germany         Elim.
184 Stühlinger, Rosa Amy Border Collie Austria         Elim.
169 Kamer, Andreas Flash Australian Shepherd Switzerland         Elim.
188 Fái, Noémi Frakk Australian Kelpie Hungary         Elim.
164 Vuorela, Virve Roosa Mixbreed Finland         Elim.
200 Witte, Franky de Vagabond Border Collie Belgium         Elim.
187 Schmit, Markus Samson Mixbreed Germany         Elim.
196 Duran, Josep Fura Border Collie Spain         Elim.
189 Partridge, Richard Murphy Mixbreed  United Kingdom         Elim.
159 Grunder, Sascha McNickey Border Collie Switzerland         Elim.
172 Shlyonskyy, Borys Nora German sheepdog Ukraine         Elim.
171 Ventose, Luc Yarred Border Collie Belgium         Elim.
179 Ramel, Karin-Andrea Cherokee Belgian Groenendael Switzerland         Elim.
201 Páll, Timea Mirkó German Shephard Romania   no run     ABS

 

<<< back to page: 7e IMCA & 5e PAWC >>>

<<< terug naar pagina : 7e IMCA & 5e PAWC >>>