<<< back to page: 7e IMCA & 5e PAWC >>>

<<< terug naar pagina : 7e IMCA & 5e PAWC >>>

 

JUMPING IMCA SMALL INDIVIDUAL  Judge: Peter Borsje SCT 34 sec  MCT 51 sec          
                   
Startnr Handler Name Dog Breed Nation   time faults time faults total
1 70 Králová, Adéla Rupione Shetland Sheepdog Czech Republic   29,62 0 0,00 0,00
2 80 Kelders-Ebben, Natasja Djoura Shetland Sheepdog The Netherlands   31,97 0 0,00 0,00
3 53 Morteo, Giulia Lucky Mixbreed Italy   32,35 0 0,00 0,00
4 47 Fuksová, Jana Beibi Small Poodle Czech Republic   33,19 0 0,00 0,00
5 74 Alku, Meri Kira Lowchen Finland   33,69 0 0,00 0,00
6 57 Lehtomaa, Henriikka Linda Mixbreed Finland   34,00 0 0,00 0,00
7 68 Tóth, Ágnes Gory Bergerac Schipperke Hungary   34,22 0 0,22 0,22
8 52 Ruijter-Hannema, Marjo Jente Shetland Sheepdog The Netherlands   35,07 0 1,07 1,07
9 76 Németh, Balázs Tequila Jagd Terrier Hungary   35,12 0 1,12 1,12
10 78 Kerman, Akiko Harry Mixbreed Japan   35,14 0 1,14 1,14
11 77 Bonomelli, Chiara Rendy Mixbreed Italy   35,16 0 1,16 1,16
12 66 Yrjänä, Minna Pika Dutch Smoushond The Netherlands   36,26 0 2,26 2,26
13 75 Welten, Marja Tommie Mixbreed The Netherlands   36,95 0 2,95 2,95
14 83 Penkl, Ági Snoopy German Miniature Spitz Hungary   38,35 0 4,35 4,35
15 64 Marková, Monika Vinnie Shetland Sheepdog Czech Republic   33,00 1 0,00 5,00
16 59 Plötner, Renate Pina Mixbreed Germany   39,12 0 5,12 5,12
17 58 Siegler, Szandra Csipszi Dachshund Hungary   39,38 0 5,38 5,38
18 71 Ylinen, Eeva Xena Border Terrier Finland   36,24 1 2,24 7,24
19 84 Lačňáková, Eva Orinka Shetland Sheepdog Czech Republic   36,45 1 2,45 7,45
20 60 Bullens, Marijke Guus German Pincher The Netherlands   37,13 1 3,13 8,13
21 79 Aranda, Salvador Bala Miniatura Schnauzer  Spain   38,45 1 4,45 9,45
22 50 Begali, Claudia Easy Mixbreed Italy   39,36 1 5,36 10,36
23 56 Postiferi, Roberto Penny Mixbreed Italy   34,91 2 0,91 10,91
24 73 Herrero, Mar Kira Miniatura Schnauzer  Spain   46,95 0 12,95 12,95
25 67 Gründler, Christel Rina Foxterrier Germany   42,52 1 8,52 13,52
26 49 Rothermel, Martina Angel Parson Russell Terrier Germany   38,88 2 4,88 14,88
27 46 Pöllmann, Thomas Herbert Jack Russell Terrier Austria   41,32 2 7,32 17,32
28 51 Koch, Melanie Milo Jack Russell Terrier Germany   49,96 1 15,96 20,96
29 69 Coene, Maaike Speedy Jack Russell Terrier Belgium   40,44 3 6,44 21,44
48 Piepponen, Hanna Siiri Border Terrier Finland         Elim.
54 Holluyn, Anneleen Acyro Shetland Sheepdog Belgium         Elim.
55 Toncar, Gertrude Sunny Shih Tzu Austria         Elim.
61 Honoré, Patricia Adi Jack Russell Terrier Belgium         Elim.
62 Zaglmann, Karin Cora Malteser Austria         Elim.
63 Groot, Roberto Myfki Shetland Sheepdog Finland         Elim.
72 Koch, Melanie Sugar Jack Russell Terrier Germany         Elim.
81 Tóth, Csilla Pimpa Cavalier King Charles Spaniel Hungary         Elim.

 

JUMPING IMCA MEDIUM INDIVIDUAL  Judge: Peter Borsje SCT 34 sec  MCT 51 sec          
            40,00 spt   60,00
Startnr Handler Name Dog Breed Nation   time faults time faults total
1 97 Lissoni, Costanza Soia Mixbreed Italy   32,20 0 0,00 0,00
2 117 Rosseau, Werner Blizzard Shetland Sheepdog The Netherlands   33,02 0 0,00 0,00
3 129 Ostarijas, Vinko Gala Mixbreed Slovenian   33,06 0 0,00 0,00
4 105 Thijssen, Marjo Sep Mixbreed The Netherlands   33,45 0 0,00 0,00
5 113 Schovancová, Nikola Jessy Mixbreed Czech Republic   34,02 0 0,02 0,02
6 98 Waal van der, Arie Ilva Dutch Kooikerhondje  The Netherlands   34,31 0 0,31 0,31
7 128 Schei, Eva Terry Mixbreed Italy   34,60 0 0,60 0,60
8 131 Broeders, Sharon Filan Shetland Sheepdog The Netherlands   34,94 0 0,94 0,94
9 115 Cassini, Sara Nutella Mixbreed Italy   35,30 0 1,30 1,30
10 110 Biró, Zsófi Philip English Cocker Spaniel Hungary   36,38 0 2,38 2,38
11 120 Slezáková, Adriana Timy Mixbreed Czech Republic   36,59 0 2,59 2,59
12 95 Gründler, Lesly Pino Mixbreed Germany   37,07 0 3,07 3,07
13 103 Timolino, Silvia Niky Mixbreed Italy   33,22 1 0,00 5,00
14 106 Őtvös, Szilvia Lisa Jagd Terrier Hungary   35,24 1 1,24 6,24
15 133 Nagel, Michael Felix Mixbreed Germany   40,38 0 6,38 6,38
16 108 Pancera, Antonio Blacky Mixbreed Italy   35,86 1 1,86 6,86
17 104 Kostohris, Alfred Lucy Mixbreed Austria   36,39 1 2,39 7,39
18 123 Bree van, Diana Kinkajou Pyrenean Shepherd The Netherlands   37,29 1 3,29 8,29
19 122 Castagni, Michela Pluto Mixbreed Italy   41,43 1 7,43 12,43
20 102 Saucez, Pol Y'Gipsy Parson Russell Terrier Belgium   47,63 0 13,63 13,63
21 132 Szabó, Áron Fanni Beagle Hungary   42,77 1 8,77 13,77
22 134 Szombati-Gile, Tamás Sherry Beagle Romania   43,41 1 9,41 14,41
23 109 Moran, Robert Zig Border Collie Spain   46,62 1 12,62 17,62
24 112 Preyer-Bayer, Maria Strolchi Mixbreed Austria   46,87 1 12,87 17,87
25 99 Homolya, Iidikó Zizi Hungarian Puli Hungary   43,08 2 9,08 19,08
26 96 Hrušková, Veronika Benny Mixbreed Czech Republic   48,50 3 14,50 29,50
100 Gomez Olalla, Ana Maria Nuca Mixbreed Spain         Elim.
101 Haslinger, Cornelia Irmi English Cocker Spaniel Austria       MCT Elim.
107 Alku, Meri Piippa Mixbreed Finland         Elim.
111 Jonkers, Renée Max Parson Russell Terrier The Netherlands         Elim.
114 Clercq, Stefan de Bunny Mixbreed Belgium       MCT Elim.
116 Alvarez, Antonio Luna Face Shetland Sheepdog Spain         Elim.
118 Kovács, Dorottya Füles Mixbreed Hungary         Elim.
119 Haberleitner, Marion Basko Mixbreed Austria         Elim.
121 Loche, Petra Ricarda Border Collie Germany         Elim.
124 Stefl, Isabella Gina Mixbreed Austria       MCT Elim.
125 Holluyn, Anneleen Varese Shetland Sheepdog Belgium         Elim.
126 Hajduková, Lenka Daisy Mixbreed Czech Republic         Elim.
127 Grade, Klaudia Heinerle Border Terrier Germany         Elim.
130 Duran, Josep Aran Cocker Spaniel Spain         Elim.

 

JUMPING IMCA LARGE INDIVIDUAL  Judge: Árpád Tóth SCT 38 sec  MCT 57 sec        
          38,00 spt 57,00 mpt
Startnr Handler Name Dog Breed Nation        
1 190 Peen, Rob Twister Border Collie The Netherlands 34,62 0 0,00 0,00
2 185 Willemse, Wendy Genesis Cisco Border Collie The Netherlands 36,19 0 0,00 0,00
3 173 Macchiella, Laura Kira Mixbreed Italy 36,35 0 0,00 0,00
4 147 Kučerová, Martina Blackie Border Collie Czech Republic 37,21 0 0,00 0,00
5 195 Loche, Petra Ashley Border Collie Germany 37,83 0 0,00 0,00
6 182 Rech, Andrea Homer Mixbreed Italy 38,22 0 0,22 0,22
7 148 Grefenstein, Mona Cleo Tervueren Shepherd Germany 38,25 0 0,25 0,25
8 193 Lovasco, Fabio Rugiada Mixbreed Italy 38,53 0 0,53 0,53
9 177 Baumann, Marita Tempęte Tervueren Shepherd Germany 38,66 0 0,66 0,66
10 183 Řezničková, Ljuba Maya Mixbreed Czech Republic 38,67 0 0,67 0,67
11 176 Kochová, Irena Alf Border Town Border Collie Czech Republic 38,69 0 0,69 0,69
12 184 Stühlinger, Rosa Amy Border Collie Austria 38,99 0 0,99 0,99
13 178 Mazzei, Davide Molly Mixbreed Italy 39,03 0 1,03 1,03
14 168 Ritter, Martin Luna Australian Shepherd Germany 39,12 0 1,12 1,12
15 180 Tóth, ágnes Néró Mixbreed Hungary 39,52 0 1,52 1,52
16 146 Baert, Kevin Max Mixbreed Belgium 39,64 0 1,64 1,64
17 162 Lajos, Bori Manó Mixbreed Hungary 40,43 0 2,43 2,43
18 152 Tunders, Patrick Arco Belgian Malinois The Netherlands 40,58 0 2,58 2,58
19 169 Kamer, Andreas Flash Australian Shepherd Switzerland 40,64 0 2,64 2,64
20 188 Fái, Noémi Frakk Australian Kelpie Hungary 40,85 0 2,85 2,85
21 164 Vuorela, Virve Roosa Mixbreed Finland 40,89 0 2,89 2,89
22 163 Torregrosa, Antonio Iris Border Collie Spain 40,90 0 2,90 2,90
23 157 Nieder, Susanne Dana Belgian Groenendael Germany 40,94 0 2,94 2,94
24 160 Sontrop, Walter Dice Border Collie The Netherlands 41,07 0 3,07 3,07
25 200 Witte, Franky de Vagabond Border Collie Belgium 41,97 0 3,97 3,97
26 170 Wit de, Sjun Ashley Border Collie The Netherlands 36,52 1 0,00 5,00
27 194 Kyllonen, Riitta Morris Mixbreed Finland 35,14 1 0,00 5,00
28 199 Felleg, Bernadett Spuri German Shorth Pointer Hungary 36,12 1 0,00 5,00
29 174 Meisel, Eduard Sliva Australian Shepherd Austria 43,79 0 5,79 5,79
30 197 Tieber, Wolfgang Perfi Border Collie Austria 43,88 0 5,88 5,88
31 155 Strynck, Koen Radjah Tervueren Shepherd Belgium 40,26 1 2,26 7,26
32 187 Schmit, Markus Samson Mixbreed Germany 41,17 1 3,17 8,17
33 166 Dewannemacker, Eddy Ziko Labrador Retriever Belgium 46,53 0 8,53 8,53
34 145 Gärtner, Sabrina Heyko Border Collie Austria 42,02 1 4,02 9,02
35 165 Pišt'ková, Radana Rose Border Collie Czech Republic 36,22 2 0,00 10,00
36 201 Páll, Timea Mirkó German Shephard Romania 48,21 0 10,21 10,21
37 175 Dooremont, Anne Scott Border Collie Belgium 44,32 1 6,32 11,32
38 196 Duran, Josep Fura Border Collie Spain 39,45 2 1,45 11,45
39 158 Aureli, Sara Olivia Mixbreed Italy 40,11 2 2,11 12,11
40 161 Ruiz, Gabriel Flequi Border Collie Spain 41,60 2 3,60 13,60
41 192 Ruiz, Gabriel Fly Border Collie Spain 42,52 2 4,52 14,52
42 181 Velzel, Jeannette Ker Border Collie Switzerland 42,35 3 4,35 19,35
43 191 Aranda, Salvador Dama Belgian Malinois Spain 53,07 1 15,07 20,07
44 144 Pantis, Claudia Lassie Collie Romania 49,55 2 11,55 21,55
45 154 Murgui, Jose Lassie Mixbreed Spain 42,47 4 4,47 24,47
46 189 Partridge, Richard Murphy Mixbreed  United Kingdom 49,45 3 11,45 26,45
47 151 Grunder, Sascha Fellini Mixbreed Switzerland 56,94 2 18,94 28,94
186 Stefaniu, Calin Franzi Belgian Malinois Austria       Elim.
156 Hasslinger, Cornelia Ylvie Mixbreed Austria       Elim.
150 Cumplido, Emilio Quira Golden Retriever Spain       Elim.
167 Martin, Karl Cecile Briard Austria       Elim.
153 Pappné-Fejes, Zsuzsanna Griff Border Collie Hungary       Elim.
198 Riet, Kathleen van Buddy Border Collie Belgium       Elim.
159 Grunder, Sascha McNickey Border Collie Switzerland       Elim.
172 Shlyonskyy, Borys Nora German sheepdog Ukraine       Elim.
171 Ventose, Luc Yarred Border Collie Belgium       Elim.
179 Ramel, Karin-Andrea Cherokee Belgian Groenendael Switzerland       Elim.

<<< back to page: 7e IMCA & 5e PAWC >>>

<<< terug naar pagina : 7e IMCA & 5e PAWC >>>