<<< back to page: 7e IMCA & 5e PAWC >>>

<<< terug naar pagina : 7e IMCA & 5e PAWC >>>

 

JUMPING IMCA LARGE TEAM  Judge: Rick Molenkamp SCT 38 sec  MCT 59 sec
        time faults time faults total
        38,00 spt 57,00 mpt
               
176 26.1 Irena Kochová - Alf Border Town j 36,96 0 0,00 0,00
183 26.2 Ljuba Řezničková - Maya j 42,05 0 4,05 4,05
165 26.3 Radana Pišt'ková - Rose j 35,40 2 0,00 10,00
147 26.4 Martina Kučerová - Blackie n 36,66 2 0,00 10,00
1   26 Czech. rep.   114,41 2 4,05 14,05
               
182 25.1 Rech, Andrea - Homer j 34,95 1 0,00 5,00
308 25.2 Alessia Cesari - Maya n 40,90 2 2,90 12,90
193 25.3 Lovasco, Fabio - Rugiada j 37,30 1 0,00 5,00
309 25.4 Michele Ragni - Cico j 36,60 1 0,00 5,00
2   25 Italy   108,85 3 0,00 15,00
               
174 29.1 Meisel, Eduard - Sliva j 42,05 0 4,05 4,05
145 29.2 Sabrina Gärtner - Heyko j 43,75 0 5,75 5,75
167 29.3 Karl Martin - Cecile j 42,13 1 4,13 9,13
197 29.4 Tieber, Wolfgang -Perfi n       Elim.
3   29 Austria   127,93 1 13,93 18,93
               
146 22.1 Kevin Baert - Max n       Elim.
200 22.2 Franky de Witte - Vagabond j 41,92 0 3,92 3,92
171 22.3 Luc Ventose - Yarred j 40,40 0 2,40 2,40
175 22.4 Anne Dooremont - Scott j 40,64 2 2,64 12,64
4   22 Belgium   122,96 2 8,96 18,96
               
180 21.1 Ágnes Tóth - Néró j 40,87 0 2,87 2,87
162 21.2 Bori Lajos - Manó j 44,76 1 6,76 11,76
188 21.3 Noémi Fái - Frakk j 39,24 1 1,24 6,24
153 21.4 Zsuzsanna Pappné-Fejes - Griff n       Elim.
5   21 Hungary   124,87 2 10,87 20,87
               
301 28.1 Michael Nagel - Peggy j 44,12 0 6,12 6,12
157 28.2 Susanne Nieder - Dana j 37,50 2 0,00 10,00
168 28.3 Martin Ritter - Luna j 43,49 1 5,49 10,49
195 28.4 Petra Loche - Ashley n       Elim.
6   28 Germany   125,11 3 11,61 26,61
               
161 24.1 Gabriel Ruiz - Flequi j 42,17 2 4,17 14,17
150 24.2 Emilio Cumplido - Quira j 46,24 0 8,24 8,24
163 24.3 Antonio Torregrosa - Iris n 47,97 1 9,97 14,97
192 24.4 Gabriel Ruiz - Fly j 43,41 0 5,41 5,41
7   24 Spain   131,82 2 17,82 27,82
               
179 27.1 Karin-Andrea Ramel - Cherokee n       Elim.
151 27.2 Sascha Grunder - Fellini j 46,78 0 8,78 8,78
169 27.3 Andreas Kamer - Flash j 54,16 2 16,16 26,16
181 27.4 Jeannette Velzel - Ker j 43,01 4 5,01 25,01
8   27 Switzerland   143,95 6 29,95 59,95
               
170 23.1 Sjun de Wit - Ashley j       Elim.
160 23.2 Walter Sontrop - Dice j       Elim.
152 23.3 Patrick Tunders - Arco j 39,24 1 1,24 6,24
190 23.4 Rob Peen - Twister n       Elim.
9   23 Netherlands   39,24 41 1,24 206,24

 

Agility IMCA LARGE TEAM  Judge: Árpád Tóth SCT 48 sec  MCT 72 sec
        time faults time faults total
               
182 25.1 Rech, Andrea - Homer j 38,71 0 0,00 0,00
308 25.2 Alessia Cesari - Maya n 47,78 0 0,00 0,00
193 25.3 Lovasco, Fabio - Rugiada j 42,09 0 0,00 0,00
309 25.4 Michele Ragni - Cico j 44,73 0 0,00 0,00
1   25 Italy   125,53 0 0,00 0,00
               
161 24.1 Gabriel Ruiz - Flequi j 48,87 0 0,87 0,87
150 24.2 Emilio Cumplido - Quira j 49,24 0 1,24 1,24
163 24.3 Antonio Torregrosa - Iris j 46,79 0 0,00 0,00
192 24.4 Gabriel Ruiz - Fly n 53,22 1 5,22 10,22
2   24 Spain   144,90 0 2,11 2,11
               
170 23.1 Sjun de Wit - Ashley j 40,25 0 0,00 0,00
160 23.2 Walter Sontrop - Dice n 44,37 1 0,00 5,00
152 23.3 Patrick Tunders - Arco j 44,45 0 0,00 0,00
190 23.4 Rob Peen - Twister j 44,02 1 0,00 5,00
3   23 Netherlands   128,72 1 0,00 5,00
               
176 26.1 Irena Kochová - Alf Border Town j 45,37 0 0,00 0,00
183 26.2 Ljuba Řezničková - Maya j 42,90 1 0,00 5,00
165 26.3 Radana Pišt'ková - Rose j 40,24 0 0,00 0,00
147 26.4 Martina Kučerová - Blackie n 43,79 1 0,00 5,00
4   26 Czech. rep.   128,51 1 0,00 5,00
               
180 21.1 Ágnes Tóth - Néró j 48,18 0 0,18 0,18
162 21.2 Bori Lajos - Manó j 51,41 0 3,41 3,41
188 21.3 Noémi Fái - Frakk n 46,96 3 0,00 15,00
153 21.4 Zsuzsanna Pappné-Fejes - Griff j 43,18 1 0,00 5,00
5   21 Hungary   142,77 1 3,59 8,59
               
301 28.1 Michael Nagel - Peggy j 51,74 0 3,74 3,74
157 28.2 Susanne Nieder - Dana n       Elim.
168 28.3 Martin Ritter - Luna j 46,13 0 0,00 0,00
195 28.4 Petra Loche - Ashley j 40,10 1 0,00 5,00
6   28 Germany   137,97 1 3,74 8,74
               
174 29.1 Meisel, Eduard - Sliva n       Elim.
145 29.2 Sabrina Gärtner - Heyko j 52,79 2 4,79 14,79
167 29.3 Karl Martin - Cecile j 46,07 2 0,00 10,00
197 29.4 Tieber, Wolfgang -Perfi j 49,36 0 1,36 1,36
7   29 Austria   148,22 4 6,15 26,15
               
146 22.1 Kevin Baert - Max j 52,03 0 4,03 4,03
200 22.2 Franky de Witte - Vagabond j 55,24 0 7,24 7,24
171 22.3 Luc Ventose - Yarred n       Elim.
175 22.4 Anne Dooremont - Scott j 57,25 3 9,25 24,25
8   22 Belgium   164,52 3 20,52 35,52
               
179 27.1 Karin-Andrea Ramel - Cherokee j 60,10 1 12,10 17,10
151 27.2 Sascha Grunder - Fellini j 55,53 0 7,53 7,53
169 27.3 Andreas Kamer - Flash j       Elim.
181 27.4 Jeannette Velzel - Ker n       Elim.
9   27 Switzerland   115,63 21 19,63 124,63

 

      Judge: Rick Molenkamp   Judge: Árpád Tóth           
      JUMPING   AGILITY   TOTAL
      time faults time faults total   time faults time faults total   time faults time faults total
      38,00 spt 59,00 mpt   48,00 spt 72,00 mpt          
                                 
182 25.1 Rech, Andrea - Homer j 34,95 1 0,00 5,00 j 38,71 0 0,00 0,00          
308 25.2 Alessia Cesari - Maya n 40,90 2 2,90 12,90 n 47,78 0 0,00 0,00          
193 25.3 Lovasco, Fabio - Rugiada j 37,30 1 0,00 5,00 j 42,09 0 0,00 0,00          
309 25.4 Michele Ragni - Cico j 36,60 1 0,00 5,00 j 44,73 0 0,00 0,00          
  25 Italy   108,85 3 0,00 15,00   125,53 0 0,00 0,00   234,38 3 0,00 15,00
  Czech. rep.                              
176 26.1 Irena Kochová - Alf Border Town j 36,96 0 0,00 0,00 j 45,37 0 0,00 0,00          
183 26.2 Ljuba Řezničková - Maya j 42,05 0 4,05 4,05 j 42,90 1 0,00 5,00          
165 26.3 Radana Pišt'ková - Rose j 35,40 2 0,00 10,00 j 40,24 0 0,00 0,00          
147 26.4 Martina Kučerová - Blackie n 36,66 2 0,00 10,00 n 43,79 1 0,00 5,00          
  26 Czech. rep.   114,41 2 4,05 14,05   128,51 1 0,00 5,00   242,92 3 4,05 19,05
  Hungary                              
180 21.1 Ágnes Tóth - Néró j 40,87 0 2,87 2,87 j 48,18 0 0,18 0,18          
162 21.2 Bori Lajos - Manó j 44,76 1 6,76 11,76 j 51,41 0 3,41 3,41          
188 21.3 Noémi Fái - Frakk j 39,24 1 1,24 6,24 n 46,96 3 0,00 15,00          
153 21.4 Zsuzsanna Pappné-Fejes - Griff n       Elim. j 43,18 1 0,00 5,00          
  21 Hungary   124,87 2 10,87 20,87   142,77 1 3,59 8,59   267,64 3 14,46 29,46
  Spain                              
161 24.1 Gabriel Ruiz - Flequi j 42,17 2 4,17 14,17 j 48,87 0 0,87 0,87          
150 24.2 Emilio Cumplido - Quira j 46,24 0 8,24 8,24 j 49,24 0 1,24 1,24          
163 24.3 Antonio Torregrosa - Iris n 47,97 1 9,97 14,97 j 46,79 0 0,00 0,00          
192 24.4 Gabriel Ruiz - Fly j 43,41 0 5,41 5,41 n 53,22 1 5,22 10,22          
  24 Spain   131,82 2 17,82 27,82   144,90 0 2,11 2,11   276,72 2 19,93 29,93
  Germany                              
301 28.1 Michael Nagel - Peggy j 44,12 0 6,12 6,12 j 51,74 0 3,74 3,74          
157 28.2 Susanne Nieder - Dana j 37,50 2 0,00 10,00 n       Elim.          
168 28.3 Martin Ritter - Luna j 43,49 1 5,49 10,49 j 46,13 0 0,00 0,00          
195 28.4 Petra Loche - Ashley n       Elim. j 40,10 1 0,00 5,00          
  28 Germany   125,11 3 11,61 26,61   137,97 1 3,74 8,74   263,08 4 15,35 35,35
  Austria                              
174 29.1 Meisel, Eduard - Sliva j 42,05 0 4,05 4,05 n       Elim.          
145 29.2 Sabrina Gärtner - Heyko j 43,75 0 5,75 5,75 j 52,79 2 4,79 14,79          
167 29.3 Karl Martin - Cecile j 42,13 1 4,13 9,13 j 46,07 2 0,00 10,00          
197 29.4 Tieber, Wolfgang -Perfi n       Elim. j 49,36 0 1,36 1,36          
  29 Austria   127,93 1 13,93 18,93   148,22 4 6,15 26,15   276,15 5 20,08 45,08
  Belgium                              
146 22.1 Kevin Baert - Max n       Elim. j 52,03 0 4,03 4,03          
200 22.2 Franky de Witte - Vagabond j 41,92 0 3,92 3,92 j 55,24 0 7,24 7,24          
171 22.3 Luc Ventose - Yarred j 40,40 0 2,40 2,40 n       Elim.          
175 22.4 Anne Dooremont - Scott j 40,64 2 2,64 12,64 j 57,25 3 9,25 24,25          
  22 Belgium   122,96 2 8,96 18,96   164,52 3 20,52 35,52   287,48 5 29,48 54,48
  Switzerland                              
179 27.1 Karin-Andrea Ramel - Cherokee n       Elim. j 60,10 1 12,10 17,10          
151 27.2 Sascha Grunder - Fellini j 46,78 0 8,78 8,78 j 55,53 0 7,53 7,53          
169 27.3 Andreas Kamer - Flash j 54,16 2 16,16 26,16 j       Elim.          
181 27.4 Jeannette Velzel - Ker j 43,01 4 5,01 25,01 n       Elim.          
  27 Switzerland   143,95 6 29,95 59,95   115,63 21 19,63 124,63   259,58 27 49,58 184,58
  Netherlands                              
170 23.1 Sjun de Wit - Ashley j       Elim. j 40,25 0 0,00 0,00          
160 23.2 Walter Sontrop - Dice j       Elim. n 44,37 1 0,00 5,00          
152 23.3 Patrick Tunders - Arco j 39,24 1 1,24 6,24 j 44,45 0 0,00 0,00          
190 23.4 Rob Peen - Twister n 0,00 20 0,00 100,00 j 44,02 1 0,00 5,00          
  23 Netherlands   39,24 41 1,24 206,24   128,72 1 0,00 5,00   167,96 42 1,24 211,24

<<< back to page: 7e IMCA & 5e PAWC >>>

<<< terug naar pagina : 7e IMCA & 5e PAWC >>>