<<< back to page: 7e IMCA & 5e PAWC >>>

<<< terug naar pagina : 7e IMCA & 5e PAWC >>>

 

JUMPING IMCA MEDIUM TEAM  Judge: Árpád Tóth SCT 38 sec  MCT 57 sec
        time faults time faults total
        38,00 spt 57,00 mpt
               
123 11.1 Diana van Bree - Kinkajou j 36,25 0 0,00 0,00
111 11.2 Renée Jonkers - Max j 36,06 0 0,00 0,00
117 11.3 Werner Rosseau - Blizzard n 36,30 0 0,00 0,00
105 11.4 Marjo Thijssen - Sep j 35,09 0 0,00 0,00
1   11 Netherlands   107,40 0 0,00 0,00
               
108 18.1 Pancera, Antonio - Blacky j 39,99 0 1,99 1,99
303 18.2 Federico Burbi - Rocky n 41,41 0 3,41 3,41
97 18.3 Lissoni, Costanza -Soia j 33,99 0 0,00 0,00
305 18.4 Barbara Rosso - Pongo j 34,70 0 0,00 0,00
2   18 Italy   108,68 0 1,99 1,99
               
126 15.1 Lenka Hajduková - Daisy j 37,05 1 0,00 5,00
96 15.2 Veronika Hrušková - Benny n 42,38 1 4,38 9,38
120 15.3 Adriana Slezáková - Timy j 35,62 0 0,00 0,00
113 15.4 Nikola Schovancová - Jessy j 36,78 0 0,00 0,00
3   15 Czech. rep.   109,45 1 0,00 5,00
               
110 12.1 Zsófi Biró - Philip       Elim.
99 12.2 Homolya, Iidikó -Zizi j 43,30 0 5,30 5,30
106 12.3 Szilvia Őtvös - Lisa j 36,82 0 0,00 0,00
132 12.4 Áron Szabó - Fanni j 41,73 0 3,73 3,73
4   12 Hungary   121,85 0 9,03 9,03
               
112 16.1 Maria Preyer-Bayer - Strolchi j 51,52 1 13,52 18,52
124 16.2 Isabella Stefl - Gina j 40,97 0 2,97 2,97
119 16.3 Marion Haberleitner - Basko n 45,67 3 7,67 22,67
104 16.4 Alfred Kostohris - Lucy j 37,53 0 0,00 0,00
5   16 Austria   130,02 1 16,49 21,49
               
102 14.1 Pol Saucez - Y'Gipsy j 50,88 0 12,88 12,88
125 14.2 Anneleen Holluyn - Varese j 47,15 2 9,15 19,15
114 14.3 Stefan de Clercq - Bunny j 47,99 0 9,99 9,99
  14.4   n       no run
6   14 Belgium   146,02 2 32,02 42,02
               
100 17.1 Robert  Moran - Zig j 52,73 0 14,73 14,73
109 17.2 Josep Duran - Aran j 54,95 2 16,95 26,95
116 17.3 Antonio Alvarez - Luna Face j 39,41 1 1,41 6,41
130 17.4 Ana Maria Gomez Olalla - Nuca n       Elim.
7   17 Spain   147,09 3 33,09 48,09
               
300 13.1 Heike Schiek - Aleiga j 44,28 0 6,28 6,28
133 13.2 Michael Nagel - Felix j 38,70 0 0,70 0,70
95 13.3 Lesly Gründler - Pino j       Elim.
127 13.4 Klaudia Grade - Heinerle n       Elim.
8   13 Germany   82,98 20 6,98 106,98

 

Agility IMCA MEDIUM TEAM  Judge: Rick Molenkamp SCT 40 sec  MCT 60 sec
        time faults time faults total
               
108 18.1 Pancera, Antonio - Blacky j 42,17 2 2,17 12,17
303 18.2 Federico Burbi - Rocky n       Elim.
97 18.3 Lissoni, Costanza -Soia j 39,02 0 0,00 0,00
305 18.4 Barbara Rosso - Pongo j 40,61 0 0,61 0,61
1   18 Italy   121,80 2 2,78 12,78
               
126 15.1 Lenka Hajduková - Daisy j 43,42 1 3,42 8,42
96 15.2 Veronika Hrušková - Benny n 46,13 1 6,13 11,13
120 15.3 Adriana Slezáková - Timy j 41,34 0 1,34 1,34
113 15.4 Nikola Schovancová - Jessy j 41,13 1 1,13 6,13
2   15 Czech. rep.   125,89 2 5,89 15,89
               
123 11.1 Diana van Bree - Kinkajou j 42,22 0 2,22 2,22
111 11.2 Renée Jonkers - Max j 46,88 2 6,88 16,88
117 11.3 Werner Rosseau - Blizzard j 41,61 2 1,61 11,61
105 11.4 Marjo Thijssen - Sep n 50,28 3 10,28 25,28
3   11 Netherlands   130,71 4 10,71 30,71
               
300 13.1 Heike Schiek - Aleiga n       Elim.
133 13.2 Michael Nagel - Felix j 46,00 0 6,00 6,00
95 13.3 Lesly Gründler - Pino j 44,47 1 4,47 9,47
127 13.4 Klaudia Grade - Heinerle j 45,65 3 5,65 20,65
4   13 Germany   136,12 4 16,12 36,12
               
112 16.1 Maria Preyer-Bayer - Strolchi j 57,73 1 17,73 22,73
124 16.2 Isabella Stefl - Gina n       Elim.
119 16.3 Marion Haberleitner - Basko j 43,15 1 3,15 8,15
104 16.4 Alfred Kostohris - Lucy j 44,82 2 4,82 14,82
5   16 Austria   145,70 4 25,70 45,70
               
110 12.1 Zsófi Biró - Philip n       Elim.
99 12.2 Homolya, Iidikó -Zizi j 50,91 1 10,91 15,91
106 12.3 Szilvia Őtvös - Lisa j 39,14 1 0,00 5,00
132 12.4 Áron Szabó - Fanni j 51,39 3 11,39 26,39
6   12 Hungary   141,44 5 22,30 47,30
               
102 14.1 Pol Saucez - Y'Gipsy j 50,62 0 10,62 10,62
125 14.2 Anneleen Holluyn - Varese j 56,85 2 16,85 26,85
114 14.3 Stefan de Clercq - Bunny j 58,13 0 18,13 18,13
  14.4   n       no run
7   14 Belgium   165,60 2 45,60 55,60
               
100 17.1 Robert  Moran - Zig j       Elim.
109 17.2 Josep Duran - Aran j 52,17 0 12,17 12,17
116 17.3 Antonio Alvarez - Luna Face j       Elim.
130 17.4 Ana Maria Gomez Olalla - Nuca n       Elim.
8   17 Spain   52,17 40 12,17 212,17

 

        Judge: Árpád Tóth    Judge: Rick Molenkamp          
        JUMPING   AGILITY   TOTAL
        time faults time faults total   time faults time faults total   time faults time faults total
        38,00 spt 57,00 mpt   40,00 spt 60,00 mpt          
                                   
108 18.1 Pancera, Antonio - Blacky j 42,17 2 2,17 12,17 j 39,99 0 1,99 1,99          
303 18.2 Federico Burbi - Rocky n       Elim. n 41,41 0 3,41 3,41          
97 18.3 Lissoni, Costanza -Soia j 39,02 0 0,00 0,00 j 33,99 0 0,00 0,00          
305 18.4 Barbara Rosso - Pongo j 40,61 0 0,61 0,61 j 34,70 0 0,00 0,00          
1   18 Italy   121,80 2 2,78 12,78   108,68 0 1,99 1,99   230,48 2 4,77 14,77
                                   
126 15.1 Lenka Hajduková - Daisy j 43,42 1 3,42 8,42 j 37,05 1 0,00 5,00          
96 15.2 Veronika Hrušková - Benny n 46,13 1 6,13 11,13 n 42,38 1 4,38 9,38          
120 15.3 Adriana Slezáková - Timy j 41,34 0 1,34 1,34 j 35,62 0 0,00 0,00          
113 15.4 Nikola Schovancová - Jessy j 41,13 1 1,13 6,13 j 36,78 0 0,00 0,00          
2   15 Czech. rep.   125,89 2 5,89 15,89   109,45 1 0,00 5,00   235,34 3 5,89 20,89
                                   
123 11.1 Diana van Bree - Kinkajou j 42,22 0 2,22 2,22 j 36,25 0 0,00 0,00          
111 11.2 Renée Jonkers - Max j 46,88 2 6,88 16,88 j 36,06 0 0,00 0,00          
117 11.3 Werner Rosseau - Blizzard j 41,61 2 1,61 11,61 n 36,30 0 0,00 0,00          
105 11.4 Marjo Thijssen - Sep n 50,28 3 10,28 25,28 j 35,09 0 0,00 0,00          
3   11 Netherlands   130,71 4 10,71 30,71   107,40 0 0,00 0,00   238,11 4 10,71 30,71
                                   
110 12.1 Zsófi Biró - Philip n       Elim.       Elim.          
99 12.2 Homolya, Iidikó -Zizi j 50,91 1 10,91 15,91 j 43,30 0 5,30 5,30          
106 12.3 Szilvia Őtvös - Lisa j 39,14 1 0,00 5,00 j 36,82 0 0,00 0,00          
132 12.4 Áron Szabó - Fanni j 51,39 3 11,39 26,39 j 41,73 0 3,73 3,73          
4   12 Hungary   141,44 5 22,30 47,30   121,85 0 9,03 9,03   263,29 5 31,33 56,33
                                   
112 16.1 Maria Preyer-Bayer - Strolchi j 57,73 1 17,73 22,73 j 51,52 1 13,52 18,52          
124 16.2 Isabella Stefl - Gina n       Elim. j 40,97 0 2,97 2,97          
119 16.3 Marion Haberleitner - Basko j 43,15 1 3,15 8,15 n 45,67 3 7,67 22,67          
104 16.4 Alfred Kostohris - Lucy j 44,82 2 4,82 14,82 j 37,53 0 0,00 0,00          
5   16 Austria   145,70 4 25,70 45,70   130,02 1 16,49 21,49   275,72 5 42,19 67,19
                                   
102 14.1 Pol Saucez - Y'Gipsy j 50,62 0 10,62 10,62 j 50,88 0 12,88 12,88          
125 14.2 Anneleen Holluyn - Varese j 56,85 2 16,85 26,85 j 47,15 2 9,15 19,15          
114 14.3 Stefan de Clercq - Bunny j 58,13 0 18,13 18,13 j 47,99 0 9,99 9,99          
  14.4   n       no run n       no run          
6   14 Belgium   165,60 2 45,60 55,60   146,02 2 32,02 42,02   311,62 4 77,62 97,62
                                   
300 13.1 Heike Schiek - Aleiga n       Elim. j 44,28 0 6,28 6,28          
133 13.2 Michael Nagel - Felix j 46,00 0 6,00 6,00 j 38,70 0 0,70 0,70          
95 13.3 Lesly Gründler - Pino j 44,47 1 4,47 9,47 j       Elim.          
127 13.4 Klaudia Grade - Heinerle j 45,65 3 5,65 20,65 n       Elim.          
7   13 Germany   136,12 4 16,12 36,12   82,98 20 6,98 106,98   219,10 24 23,10 143,10
                                   
100 17.1 Robert  Moran - Zig j       Elim. j 52,73 0 14,73 14,73          
109 17.2 Josep Duran - Aran j 52,17 0 12,17 12,17 j 54,95 2 16,95 26,95          
116 17.3 Antonio Alvarez - Luna Face j       Elim. j 39,41 1 1,41 6,41          
130 17.4 Ana Maria Gomez Olalla - Nuca n       Elim. n       Elim.          
8   17 Spain   52,17 40 12,17 212,17   147,09 3 33,09 48,09   199,26 43 45,26 260,26

 

<<< back to page: 7e IMCA & 5e PAWC >>>

<<< terug naar pagina : 7e IMCA & 5e PAWC >>>