<<< back to page: 7e IMCA & 5e PAWC >>>

<<< terug naar pagina : 7e IMCA & 5e PAWC >>>

 

JUMPING IMCA SMALL TEAM  Judge: Árpád Tóth SCT 40 sec  MCT 60 sec
        time faults time faults total
               
84 1.1 Eva Lačňáková - Orinka j 33,65 0 0,00 0,00
70 1.2 Adéla Králová - Rupione n 34,90 1 0,00 5,00
64 1.3 Monika Marková - Vinnie j 32,93 0 0,00 0,00
47 1.4 Jana Fuksová - Beibi j 32,97 0 0,00 0,00
1   1 Czech Republic   99,55 0 0,00 0,00
               
53 2.1 Morteo, Giulia - lucky j 35,89 0 0,00 0,00
306 2.2 Bonomelli, Chiara - rendy j 36,04 0 0,00 0,00
56 2.3 Postiferi, Roberto - penny n 33,23 1 0,00 5,00
77 2.4 Linda Spataro - Lucky j 34,32 0 0,00 0,00
2   2 Italy   106,25 0 0,00 0,00
               
58 7.1 Szandra Siegler - Csipszi j 37,55 0 0,00 0,00
68 7.2 Ágnes Tóth - Gory Bergerac j 34,29 0 0,00 0,00
76 7.3 Balázs Németh - Tequila j 36,79 0 0,00 0,00
83 7.4 Ági Penkl - Snoopy n 38,86 0 0,00 0,00
3   7 Hungary   108,63 0 0,00 0,00
               
66 5.1 Minna Yrjänä - Pika j 37,23 0 0,00 0,00
52 5.2 Marjo de Ruijter-Hannema - Jente j 38,03 1 0,00 5,00
60 5.3 Marijke Bullens - Guus n 38,07 1 0,00 5,00
80 5.4 Natasja Kelders-Ebben - Djoura j 33,45 0 0,00 0,00
4   5 Netherlands   108,71 1 0,00 5,00
               
67 9.1 Christel Gründler - Rina n       Elim.
59 9.2 Renate Plötner - Pina j 41,80 1 1,80 6,80
302 9.3 Riccarda Schünemann - Nala j 37,34 0 0,00 0,00
51 9.4 Melanie Koch - Milo j 41,64 0 1,64 1,64
5   9 Germany   120,78 1 3,44 8,44
               
69 8.1 Maaike Coene - Speedy j 46,46 0 6,46 6,46
61 8.2 Patricia Honoré - Adi j 56,81 0 16,81 16,81
54 8.3 Anneleen Holluyn - Acyro j 47,53 0 7,53 7,53
  8.4   n       no run
6   8 Belgium   150,80 0 30,80 30,80
               
71 4.1 Eeva Ylinen - Xena j 35,44 0 0,00 0,00
74 4.2 Meri Alku - Kira j       Elim.
48 4.3 Hanna Piepponen - Siiri j 37,01 1 0,00 5,00
57 4.4 Henriikka Lehtomaa - Linda n       Elim.
7   4 Finland   72,45 21 0,00 105,00
               
62 3.1 Karin Zaglmann - Cora j       Elim.
46 3.2 Thomas Pöllmann - Herbert j       Elim.
55 3.3 Gertrude Toncar - Sunny j       Elim.
  3.4   n       no run
8   3 Austria   0,00 60 0,00 300,00

 

Agility IMCA SMALL TEAM  Judge: Rick Molenkamp SCT 39 sec  MCT 60 sec
        time faults time faults total
               
66 5.1 Minna Yrjänä - Pika j 41,83 0 2,83 2,83
52 5.2 Marjo de Ruijter-Hannema - Jente j 39,84 0 0,84 0,84
60 5.3 Marijke Bullens - Guus n 42,99 0 3,99 3,99
80 5.4 Natasja Kelders-Ebben - Djoura j 37,10 0 0,00 0,00
1   5 Netherlands   118,77 0 3,67 3,67
               
84 1.1 Eva Lačňáková - Orinka j 37,01 0 0,00 0,00
70 1.2 Adéla Králová - Rupione n 34,30 2 0,00 10,00
64 1.3 Monika Marková - Vinnie j 36,13 1 0,00 5,00
47 1.4 Jana Fuksová - Beibi j 38,24 0 0,00 0,00
2   1 Czech Republic   111,38 1 0,00 5,00
               
53 2.1 Morteo, Giulia - lucky j 39,07 0 0,07 0,07
306 2.2 Bonomelli, Chiara - rendy j 36,83 1 0,00 5,00
56 2.3 Postiferi, Roberto - penny n       Elim.
77 2.4 Linda Spataro - Lucky j 40,19 0 1,19 1,19
3   2 Italy   116,09 1 1,26 6,26
               
67 9.1 Christel Gründler - Rina j 46,50 0 7,50 7,50
59 9.2 Renate Plötner - Pina j 39,60 0 0,60 0,60
302 9.3 Riccarda Schünemann - Nala j 42,15 0 3,15 3,15
51 9.4 Melanie Koch - Milo n 50,29 2 11,29 21,29
4   9 Germany   128,25 0 11,25 11,25
               
58 7.1 Szandra Siegler - Csipszi n 48,63 1 9,63 14,63
68 7.2 Ágnes Tóth - Gory Bergerac j 37,97 1 0,00 5,00
76 7.3 Balázs Németh - Tequila j 40,60 0 1,60 1,60
83 7.4 Ági Penkl - Snoopy j 45,01 0 6,01 6,01
5   7 Hungary   123,58 1 7,61 12,61
               
71 4.1 Eeva Ylinen - Xena j 39,40 0 0,40 0,40
74 4.2 Meri Alku - Kira j 36,49 0 0,00 0,00
48 4.3 Hanna Piepponen - Siiri j       Elim.
57 4.4 Henriikka Lehtomaa - Linda n       Elim.
6   4 Finland   75,89 20 0,40 100,40
               
62 3.1 Karin Zaglmann - Cora j 51,93 0 12,93 12,93
46 3.2 Thomas Pöllmann - Herbert j 43,36 2 4,36 14,36
55 3.3 Gertrude Toncar - Sunny j       Elim.
  3.4   n       no run
7   3 Austria   95,29 22 17,29 127,29
               
69 8.1 Maaike Coene - Speedy j       Elim.
61 8.2 Patricia Honoré - Adi j       Elim.
54 8.3 Anneleen Holluyn - Acyro j 57,46 1 18,46 23,46
  8.4   n       no run
8   8 Belgium   57,46 41 18,46 223,46

 

        Judge: Árpád Tóth    Judge: Rick Molenkamp          
        JUMPING   AGILITY   TOTAL
        time faults time faults total   time faults time faults total   time faults time faults total
        39,00 sct 60,00 mct   40,00 sct 60,00 mct          
                                   
84 1.1 Eva Lačňáková - Orinka j 37,01 0 0,00 0,00 j 33,65 0 0,00 0,00          
70 1.2 Adéla Králová - Rupione n 34,30 2 0,00 10,00 n 34,90 1 0,00 5,00          
64 1.3 Monika Marková - Vinnie j 36,13 1 0,00 5,00 j 32,93 0 0,00 0,00          
47 1.4 Jana Fuksová - Beibi j 38,24 0 0,00 0,00 j 32,97 0 0,00 0,00          
1   1 Czech Republic   111,38 1 0,00 5,00   99,55 0 0,00 0,00   210,93 1 0,00 5,00
    Italy                              
53 2.1 Morteo, Giulia - lucky j 39,07 0 0,07 0,07 j 35,89 0 0,00 0,00          
306 2.2 Bonomelli, Chiara - rendy j 36,83 1 0,00 5,00 j 36,04 0 0,00 0,00          
56 2.3 Postiferi, Roberto - penny n       Elim. n 33,23 1 0,00 5,00          
77 2.4 Linda Spataro - Lucky j 40,19 0 1,19 1,19 j 34,32 0 0,00 0,00          
2   2 Italy   116,09 1 1,26 6,26   106,25 0 0,00 0,00   222,34 1 1,26 6,26
    Netherlands                              
66 5.1 Minna Yrjänä - Pika j 41,83 0 2,83 2,83 j 37,23 0 0,00 0,00          
52 5.2 Marjo de Ruijter-Hannema - Jente j 39,84 0 0,84 0,84 j 38,03 1 0,00 5,00          
60 5.3 Marijke Bullens - Guus n 42,99 0 3,99 3,99 n 38,07 1 0,00 5,00          
80 5.4 Natasja Kelders-Ebben - Djoura j 37,10 0 0,00 0,00 j 33,45 0 0,00 0,00          
3   5 Netherlands   118,77 0 3,67 3,67   108,71 1 0,00 5,00   227,48 1 3,67 8,67
    Hungary                              
58 7.1 Szandra Siegler - Csipszi n 48,63 1 9,63 14,63 j 37,55 0 0,00 0,00          
68 7.2 Ágnes Tóth - Gory Bergerac j 37,97 1 0,00 5,00 j 34,29 0 0,00 0,00          
76 7.3 Balázs Németh - Tequila j 40,60 0 1,60 1,60 j 36,79 0 0,00 0,00          
83 7.4 Ági Penkl - Snoopy j 45,01 0 6,01 6,01 n 38,86 0 0,00 0,00          
4   7 Hungary   123,58 1 7,61 12,61   108,63 0 0,00 0,00   232,21 1 7,61 12,61
    Germany                              
67 9.1 Christel Gründler - Rina j 46,50 0 7,50 7,50 n       Elim.          
59 9.2 Renate Plötner - Pina j 39,60 0 0,60 0,60 j 41,80 1 1,80 6,80          
302 9.3 Riccarda Schünemann - Nala j 42,15 0 3,15 3,15 j 37,34 0 0,00 0,00          
51 9.4 Melanie Koch - Milo n 50,29 2 11,29 21,29 j 41,64 0 1,64 1,64          
5   9 Germany   128,25 0 11,25 11,25   120,78 1 3,44 8,44   249,03 1 14,69 19,69
    Belgium                              
69 8.1 Maaike Coene - Speedy j       Elim. j 46,46 0 6,46 6,46          
61 8.2 Patricia Honoré - Adi j       Elim. j 56,81 0 16,81 16,81          
54 8.3 Anneleen Holluyn - Acyro j 57,46 1 18,46 23,46 j 47,53 0 7,53 7,53          
  8.4   n       no run n       no run          
6   8 Belgium   57,46 41 18,46 223,46   150,80 0 30,80 30,80   208,26 41 49,26 254,26
    Finland                              
71 4.1 Eeva Ylinen - Xena j 39,40 0 0,40 0,40 j 35,44 0 0,00 0,00          
74 4.2 Meri Alku - Kira j 36,49 0 0,00 0,00 j       Elim.          
48 4.3 Hanna Piepponen - Siiri j       Elim. j 37,01 1 0,00 5,00          
57 4.4 Henriikka Lehtomaa - Linda n       Elim. n       Elim.          
7   4 Finland   75,89 20 0,40 100,40   72,45 41 0,00 205,00   148,34 61 0,40 305,40
    Austria                              
62 3.1 Karin Zaglmann - Cora j 51,93 0 12,93 12,93 j       Elim.          
46 3.2 Thomas Pöllmann - Herbert j 43,36 2 4,36 14,36 j       Elim.          
55 3.3 Gertrude Toncar - Sunny j       Elim. j       Elim.          
  3.4   n       no run n       no run          
8   3 Austria   95,29 22 17,29 127,29   0,00 60 0,00 300,00   95,29 82 17,29 427,29

 

<<< back to page: 7e IMCA & 5e PAWC >>>

<<< terug naar pagina : 7e IMCA & 5e PAWC >>>