<<< back to page: 7e IMCA & 5e PAWC >>>

<<< terug naar pagina: 7e IMCA & 5e PAWC >>>

 

JUMPING  PAWC GROUP 4  Judge: Rick Molenkamp SCT 50 sec          
                   
Startnr Handler Name Dog Breed Nation   time faults time faults total
1 28 Zeizinger, Heinz-Dieter Strolchi Mixbreed Austria   40,76 0 0,00 0,00
2 14 Ossimitz, Michael Merlin Parson Russell Terrier Austria   42,88 0 0,00 0,00
3 5 Dijkman, Marieke Phila Marquis The Netherlands   51,67 0 1,67 1,67
4 21 Eichler, Edda Chester Border Collie Austria   55,38 0 5,38 5,38
5 15 Bikkel,Jolanda Jasper Shetland Sheepdog The Netherlands   67,56 0 17,56 17,56
6 35 Ossimitz, Michael Dreamer Border Collie Austria   34,16 4 0,00 20,00
7 3 Zangger, Wolfgang Palu Mixbreed Austria   79,35 0 29,35 29,35
8 13 Dijkman, Marieke Isca Marquis The Netherlands   82,39 1 32,39 37,39
24 Bauwens , Linda Verona Collie Belgium   0,00 50 0,00 250,00
6 Pollak, Nik Xindi Lakeland Terrier Austria   0,00 50 0,00 250,00
26 Reising, Ursula Janosch Mixbreed Germany   0,00 50 0,00 250,00
31 Zegarac, Dragan Nina German Shephard Slovenian   0,00 50 0,00 250,00
32 Petri, Frank Jerry Border Collie Germany   0,00 50 0,00 250,00
37 Daismont, Eddy Anka Border Collie Belgium   0,00 50 0,00 250,00
                   
                   
AGILITY 1  PAWC GROUP 4  Judge: Peter Borsje SCT 67 sec          
                   
Startnr Handler Name Dog Breed Nation   time faults time faults total
1 21 Eichler, Edda Chester Border Collie     58,44 0 0,00 0,00
2 24 Bauwens , Linda Verona Collie     68,78 0 1,78 1,78
3 26 Reising, Ursula Janosch Mixbreed     45,89 1 0,00 5,00
5 28 Zeizinger, Heinz-Dieter Strolchi Mixbreed Hungary   56,71 2 0,00 10,00
4 37 Daismont, Eddy Anka Border Collie     41,59 2 0,00 10,00
6 13 Dijkman, Marieke Isca Marquis     78,18 1 11,18 16,18
7 15 Bikkel,Jolanda Jasper Shetland Sheepdog Spain   82,93 1 15,93 20,93
8 5 Dijkman, Marieke Phila Marquis Hungary   81,38 2 14,38 24,38
9 6 Pollak, Nik Xindi Lakeland Terrier     130,24 0 63,24 63,24
14 Ossimitz, Michael Merlin Parson Russell Terrier     0,00 50 0,00 250,00
3 Zangger, Wolfgang Palu Mixbreed     0,00 50 0,00 250,00
31 Zegarac, Dragan Nina German Shephard     0,00 50 0,00 250,00
32 Petri, Frank Jerry Border Collie     0,00 50 0,00 250,00
35 Ossimitz, Michael Dreamer Border Collie     0,00 50 0,00 250,00
                   
AGILITY 2  PAWC GROUP 4 Judge: Árpád Toth SCT 64 sec          
                   
Startnr Handler Name Dog Breed Nation   time faults time faults total
1 28 Zeizinger, Heinz-Dieter Strolchi Mixbreed Austria   48,01 0 0,00 0,00
2 24 Bauwens , Linda Verona Collie Belgium   50,69 0 0,00 0,00
3 31 Zegarac, Dragan Nina German Shephard Slovenian   51,50 0 0,00 0,00
4 15 Bikkel,Jolanda Jasper Shetland Sheepdog The Netherlands   65,01 0 1,01 1,01
5 5 Dijkman, Marieke Phila Marquis The Netherlands   68,56 0 4,56 4,56
6 14 Ossimitz, Michael Merlin Parson Russell Terrier Austria   47,15 1 0,00 5,00
7 26 Reising, Ursula Janosch Mixbreed Germany   44,29 1 0,00 5,00
8 3 Zangger, Wolfgang Palu Mixbreed Austria   72,70 0 8,70 8,70
9 37 Daismont, Eddy Anka Border Collie Belgium   38,81 4 0,00 20,00
10 13 Dijkman, Marieke Isca Marquis The Netherlands   77,84 2 13,84 23,84
11 6 Pollak, Nik Xindi Lakeland Terrier Austria   136,06 0 72,06 72,06
21 Eichler, Edda Chester Border Collie Austria   0,00 50 0,00 250,00
32 Petri, Frank Jerry Border Collie Germany   0,00 50 0,00 250,00
35 Ossimitz, Michael Dreamer Border Collie Austria   0,00 50 0,00 250,00
                   
                   
                   
                   
TOTAL  RESULTS PAWC GROUP 4          
                   
Startnr Handler Name Dog Breed Nation   total time total faults total timefaults end total
1 28 Zeizinger, Heinz-Dieter Strolchi Mixbreed Austria   145,48 2,00 0,00 10,00
2 5 Dijkman, Marieke Phila Marquis The Netherlands   201,61 2,00 20,61 30,61
3 15 Bikkel,Jolanda Jasper Shetland Sheepdog The Netherlands   215,50 1,00 34,50 39,50
4 13 Dijkman, Marieke Isca Marquis The Netherlands   238,41 4,00 57,41 77,41
5 24 Bauwens , Linda Verona Collie Belgium   119,47 50,00 1,78 251,78
6 14 Ossimitz, Michael Merlin Parson Russell Terrier Austria   90,03 51,00 0,00 255,00
7 21 Eichler, Edda Chester Border Collie Austria   113,82 50,00 5,38 255,38
8 26 Reising, Ursula Janosch Mixbreed Germany   90,18 52,00 0,00 260,00
9 37 Daismont, Eddy Anka Border Collie Belgium   80,40 56,00 0,00 280,00
10 3 Zangger, Wolfgang Palu Mixbreed Austria   152,05 50,00 38,05 288,05
11 6 Pollak, Nik Xindi Lakeland Terrier Austria   266,30 50,00 135,30 385,30
12 31 Zegarac, Dragan Nina German Shephard Slovenian   51,50 100,00 0,00 500,00
13 35 Ossimitz, Michael Dreamer Border Collie Austria   34,16 104,00 0,00 520,00
14 32 Petri, Frank Jerry Border Collie Germany   0,00 150,00 0,00 750,00

 

<<< back to page: 7e IMCA & 5e PAWC >>>

<<< terug naar pagina : 7e IMCA & 5e PAWC >>>