<<<< terug naar pagina : De Start >>>>

 

SPONSORS

Deze sponsors helpen ons  para-agility te beoefenen, BEDANKT!

 




www.eukanuba.nl

www.eukanuba-breeder.nl
www.eukanuba.com

                    

www.ottobock.nl

                 

Dierenartspraktijk Hoogland
www.dierenartshoogland.nl


 


Novartis Consumer Health B.V., Breda
www.novartis.nl

 

 

 


www.digitalus.nl
 

www.kraailandhof.nl/winkels/Marc_Optiek.html
&
www.inekestevens.nl


 

Gert en Edwin Kreijne
Amersfoort

 

 

 SPONSORS 11e Debutantenwedstrijd 20-05-2013
 

 

www.eukanuba.nl
www.eukanuba-breeder.nl
www.eukanuba.com

 

www.behendigheid.nl

 

AH Köhler, Hoogland

 

www.dierenparkamersfoort.nl

 

 


www.novartis.com


www.bonzo.nl
 


www.lutec.nl

 

http://frontline-combo.nl 


www.blomelektro.nl

 

 

 

Agri Retail, Ede ( www.boerenbond-welkoop.nl )
Albert Heijn Köhler, Hoogland
(www.kraailandhof.nl )
Alouvera (
www.aloevera-middennederland.nl )
Amivedi, Den Haag ( www.amivedi.nl )
Arend  en Marjolien van Afferen, Bellingwolde
 
Beaphar Nederland.B.V., Hedel ( www.beaphar.com )
Bloemist John & Thea de Groot (markt Hoogland)
Blom Elektro, Hoogland  ( www.blomelektro.nl )
Blom Rijwielen, Hoogland (
www.gezelligwinkelen.nl/Blom-Rijwielen-Hoogland )
Depodog, Amersfoort  ( www.depodog.nl )
Dierenbenodigheden Jan van Driel, Toldijk  (www.janvandriel.nl)
Dierenpark Amersfoort, Amersfoort ( www.dierenparkamersfoort.nl )
Eemland Diervoeders, Soest ( www.eemlanddiervoeders.nl )
Eukanuba Nederland bv, Dordrecht (www.eukanuba-breeder.nl)
Favoriet behendigheidsartikelen, Alkmaar (www.behendigheid.nl)
Groenhorst Barneveld, barneveld ( www.groenhorstbarneveld.nl )
  Kaashandel Westland ,markt Hoogland ( www.westland-kaas.nl )
Hart voor Dieren Magazine, Breda ( www.hartvoordieren.nl )
KV Rijnland, Leiden (www.kvrijnland.nl)
Lutec BV, Amerongen ( www.lutec.nl )
Marc Optiek, Hoogland (
www.kraailandhof.nl )
Mee, Zuid Holland ( www.mee.l en www.meezhn.nl )
Merial BV, Velserbroek ( www.merial.nl )
Nestlé Purina PetCare Nederland, Amsterdam (www.bonzo.nl)
Novartis Consumer Health BV, Breda ( www.novartis.com )
Onze Hond Magazine, Eindhoven ( www.doggynet.nl )
Otto Bock Benelux BV, Son en Breugel ( www.ottobock.nl )
Pets Place, Nijmegen ( www.petsplace.nl )
Poelier Arie Doppenberg (markt Hoogland)
Proteq, Alkmaar ( www.proteq.nl )
Slijterij Gall & Gall, Hoogland ( www.kraailandhof.nl )
Bakkerij 't Stoepje (markt Hoogland) (www.stoepje.nl)
Stichting Zinloos Geweld tegen Dieren ( www.zinloosgewelddieren.nl )
Top1Toys, Hoogland (info@top1toys-brouwer.nl )
Tuinplanten Geert, Joke en Manuëla, Putten (markt Hoogland)
Vishandel Meester,  (markt Hoogland)
Vitakraft, Eerbeek ( www.vitakraft.nl )
Welzorg, Almere ( www.welzorg.nl )

 

Dank aan de Sponsors voor deze wedstrijd en alle medewerkers voor deze dag!

 

<<<< terug naar pagina : De Start >>>>