<<< terug naar pagina: De Start >>>

 

<<< terug naar pagina: Wedstrijdkalender >>>

 

 

 

12e Debutantenwedstrijd 2014!

 

 

 

werd georganiseerd op

 

Maandag 9 juni 2014

( 2e Pinksterdag )

op het terrein van KC Pampus in Almere

( www.kcpampus.nl )

 

 

 


 

UITSLAGEN SPEL
(klik op)

UITSLAGEN VAST PARKOERS

(klik op)

UITSLAGEN JUMING
(klik op

 


 

Impressie 12e Debutantenwedstrijd 09-06-2014

 

 


startnummer ophalen, voor veel deelnemers voor de eerste keer als Debutant!



 opbouwen van het parkoers

 

 

verkennen van het parkoers in de Debutantenring

 


en daar ga je dan voor de eerste keer!

 

 

valt niet mee zo’n zware wip op zijn kantelpunt te brengen!

(foto : Mirjam Bosdam)

 

ook bij de slurf (zeker voor een klein hondje)
is een hulpende hand soms zeer welkom!

(foto : Mirjam Bosdam)


 

 

Met dank aan de sponsors voor deze wedstrijd:

 

 

Albert Heijn Kohler, Hoogland

Alouvera (www.aloevera-middennederland.nl )
Amivedi, Den Haag ( www.amivedi.nl )
Arend  en Marjolien van Afferen, Bellingwolde 

Beaphar Nederland.B.V., Hedel ( www.beaphar.com )

Bloemist John & Thea de Groot (markt Hoogland)
Blom Elektro, Hoogland
 ( www.blomelektro.nl )
Blom Rijwielen, Hoogland
(
www.gezelligwinkelen.nl/Blom-Rijwielen-Hoogland )

Cleanbuilding BV, Amsterdam ( www.cleanbuilding.nl )

Dierenbenodigheden Jan van Driel, Toldijk  (www.janvandriel.nl)
Dierenpark Amersfoort, Amersfoort ( www.dierenparkamersfoort.nl )
Poelier Arie Doppenberg (markt Hoogland)
Eemland Diervoeders, Soest ( www.eemlanddiervoeders.nl )

Eukanuba Nederland ( www.bestevoorjehond.nl )

Farm Food, Nijverdal ( www.farmfood.nl )

Favoriet Agility Equipment ( www.agility-equipment.nl )
Frama Best for Pets, Boekel (www.framabestforpets.nl )

Slijterij Gall & Gall, Hoogland ( www.kraailandhof.nl )
Groenhorst Barneveld, Barneveld ( www.groenhorstbarneveld.nl )

Hart voor Dieren Magazine, Breda ( www.hartvoordieren.nl )
Helms B.V., Amersfoort  (
www.depodog.nl )

Hogeschool Hasdenbosch,  's Hertogenbosch ( www.hashogeschool.nl )
Lutec BV, Veenendaal ( www.lutec.nl )

Mee, Zuid Holland ( www.mee.l en www.meezhn.nl )
Merial BV, Velserbroek ( www.merial.nl )

Nestlé Purina PetCare Nederland, Amsterdam (
www.bonzo.nl)
Novartis Consumer Health BV, Breda ( www.novartis.com )

Onze Hond Magazine, Eindhoven ( www.doggynet.nl )
Otto Bock Benelux BV, Son en Breugel ( www.ottobock.nl )

Pets Place, Nijmegen ( www.petsplace.nl )
Renske Natuurlijke Diervoeding, Cuijk ( www.renske.com )

Rentenaar Dierenparadijs , Koog a/d Zaan ( www.bullepees.nl )
Royal T-stick Europe BV, Oudkarspel (www.Royaltstick.nl)
KV Rijnland, Leiden (www.kvrijnland.nl)

Bakkerij 't Stoepje (markt Hoogland) (www.stoepje.nl)
Tuinplanten Geert, Joke en Manuëla, Putten (markt Hoogland)

Vitakraft, Eerbeek ( www.vitakraft.nl )
Welzorg, Almere ( www.welzorg.nl )
Kaashandel Westland ,markt Hoogland ( www.westland-kaas.nl )

 

 

<<< terug naar pagina: De Start >>>

 

<<< terug naar pagina: Wedstrijdkalender >>>